Is de PVDA links of rechts?

Wist je dat Sylvana Simons, presentator en oprichter van partij DENK, van mening is dat de PvdA veel te rechts is geworden over de jaren heen? Volgens haar heeft de PvdA niet genoeg tegengas gegeven aan de rechtse politieke partijen en hun standpunten, wat er toe geleid heeft dat rechts meer genormaliseerd is in de samenleving. Verschillende PvdA-politici hebben zich hier over uitgelaten en noemen de mening van Simons onzin. Wat vind jij? Is de PvdA links of rechts? En als de PvdA echt rechtser is geworden, is dit dan zo erg? Is dit niet juist een teken dat de Nederlandse samenleving ook rechtser is geworden, sinds de PvdA nog steeds stemmen binnenhaalt? Toegegeven, het gaat slecht met de PVDA, dus misschien doet de PvdA er beter aan om hun standpunten te wijzigen en zo de linkse mensen weer aan hun kant te krijgen. Diederik Samson is er van overtuigd dat veel van de voormalige PvdA-stemmers nu hun voorkeur geven aan de PVV, vanwege haar standpunten op het gebied van migratie. Het is echter maar de vraag of de PvdA deze kiezers ooit kan terugwinnen zonder concessies te doen op het gebied van migratie. Laat ons in de reacties weten wat jouw mening is: is de PvdA links of rechts?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *